Festyn Rodzinny
🎉 Festyn Rodzinny pełen radości i wspólnej zabawy! 🎉
Za nami wyjątkowy Festyn Rodzinny, który dostarczył wszystkim uczestnikom mnóstwo uśmiechu, pozytywnych emocji i niezapomnianych wspomnień.
Na naszych gości czekało wiele niespodzianek - galeria prac plastycznych przedszkolaków oraz występy poszczególnych grup przedszkolnych.
Na odwiedzających czekały różne atrakcje - zabawy z animatorami, którzy zadbali o świetną atmosferę, organizując liczne gry i animacje; kiermasz książki; malowanie kubków; plecenie kolorowych warkoczyków; balony; fotobudka oraz tatuaże. Dodatkową atrakcją było stoisko z fantami zorganizowane przez Rodziców z Rady Rodziców, które przyciągało zarówno dzieci, jak i dorosłych. Nie zabrakło również pysznych smakołyków w strefie gastronomicznej, m.in. pieczonych przez Rodziców ciast, lodów, popcornu, duszonek, kiełbas, lemoniad.
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego niezwykłego wydarzenia – Rodzicom z Rady Rodziców i osobom zaangażowanym w organizację stoiska z fantami, Firmom i Sympatykom naszego Przedszkola, a także Pracownikom naszej placówki i Wolontariuszom. Dziękujemy za poświęcony czas, energię i serce, aby festyn mógł się odbyć. Dzięki Państwa współpracy stworzyliśmy wspaniałą atmosferę integracji, radości i wspólnego świętowania.
Dziękujemy również wszystkim gościom za obecność i wspólną zabawę. Już dziś cieszymy się na kolejne spotkania w tak fantastycznym gronie! ❤️


